KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418121
nr 1541 8121
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 94, Interiör med människor. Olja på duk, 30x57 cm, yttermått inklusive ram: 43x70 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:55:00
2.000 kr
2.200 kr
2.600 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr
3.200 kr